Kontakt

AB Borås Rörinstallationer

Kråkeredsvägen 109
504 46 Borås

Öppettider

Måndag – Fredag 07:00 – 16:00
(Lunchstängt 12:00-13:00)

Tomas Persson

Profilbild på Tomas Persson

VD / Projektledare — Entreprenad

tomas@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Mobil: 0733 12 85 11
Fax: 033 12 28 75

Fredrik Fürst

Profilbild på Fredrik Fürst

Projektledare — Entreprenad

fredrik@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Mobil: 0733 12 85 12
Fax: 033 12 28 75

Mikael Steiland

Profilbild på Mikael Steiland

Projektledare — Service, Entreprenad

mikael@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Mobil: 0733 12 85 14
Fax: 033 12 28 75

Anders Ljungqvist

Anders

Projektledare — Service

anders@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Mobil: 0733 12 85 16
Fax: 033 12 28 75

Gunilla Benjaminsson

gunillaben

Ekonomi

gunilla@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Fax: 033 12 28 75

Claes Bertilsson

Profilbild på Claes Bertilsson

Kalkylator — Service/Entreprenad
Kvalitetsansvarig

claes@abri.nu
Kontor: 033 41 41 61
Fax: 033 12 28 75